Weekend za pół ceny

Akcja „Polska zobacz więcej”, to nie tylko atrakcyjne ceny noclegu, ale przede wszystkim możliwość poznania wspaniałych zakątków naszego kraju. Zakopane, Spała i Jarnołtówek, to propozycje poznania historii tych miejsc poprzez wycieczki z przewodnikami oraz atrakcje w samych ośrodkach.

Zobacz program weekendu:

Zakopane

Spała

Jarnołtówek

Wielkanoc 2020

Spędź niezapomniane Święta Wielkanocne pełne atrakcji w jednym z naszych ośrodków w Zakopanem, Jarnołtówku lub Spale.

W Zakopanem otrzymasz nocleg gratis przy 5 – dniowym pobycie. Przejdź do oferty

W historycznej Spale podczas świątecznego pobytu zaplanowaliśmy wycieczkę Koleją Carską. Oferta

Jarnołtówek w Górach Opawskich, to miejsce zdrowego wypoczynku. Bliskość przyrody oraz dostęp do basenu umili wypoczynek. Oferta

Ośrodki wczasowe w Wiśle na sprzedaż

DOMS sp. z o.o. informuje o wystawieniu na sprzedaż ośrodków w Wiśle – „Ostoja 1” oraz „Ostoja 2”. Budynki znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji.

Po więcej informacji, zapraszamy pod link: www.hyrny.pl/ogloszenia-i-przetargi/

Sienkiewiczówka Zakopane

Poznaj nasz obiekt Sienkiewiczówka

Ośrodek Wczasowy Sienkiewiczówka znajduje się w Zakopanem przy ul. Zamoyskiego. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji nasi Goście mogą bez problemy w ciągu kilku minut spacerem dotrzeć do Krupówek lub Kuźnic, gdzie początek ma wiele szlaków oraz znajduje się dolna stacja Kolejki na Kasprowy Wierch.

DW Hyrny

Poznaj nasz obiekt Hyrny

W samym sercu Zakopanego przy ul. Piłsudskiego prowadzącej z Krupówek pod Wielką Krokiew znajduje się Dom Wypoczynkowy Hyrny.

Noclegi z tradycją

Nowa spółka z wieloletnią tradycją

Spółka DOMS swoją działalność rozpoczęła w lutym 2019 roku. Mimo to nasze obiekty znajdujące się w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Spale i Jarnołtówku posiadają bogatą tradycję sięgającą kilkudziesięciu lat.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy siedem ośrodków wypoczynkowych, w których łącznie zakwaterowanie może znaleźć ponad 1000 osób.

Każdy z ośrodków posiada sale konferencyjne oraz odnowę biologiczną, dzięki czemu organizujemy turnusy rehabilitacyjne.