×

Spółka

Szanowni Goście
Chcemy Was zaprosić nie tylko na opowieść o nas i otaczających nas magicznych miejscach, ale także złożyć obietnicę, iż po każdym spotkaniu w naszym gronie, z tęsknotą będziecie gawędzić o dobrych przeżyciach z odbytej podróży. Dla nas to najważniejsze bo przecież w podróży nie liczą się w ilości kilometrów, a przyjaźnie jakie z nich przywozimy.

 

Chcemy się Wam pozwolić poznać i wysłać zaproszenie, abyście odwiedzili grupę pasjonatów, dla których najważniejszym celem jest sprawienie, by odbywana przez Was podróż była naszym wspólnym marzeniem.

 

Choć jako DOMS działamy dopiero od roku czasu to już wcześniej wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w usługach turystycznych. Szansa jaką otrzymaliśmy przy rozpoczęciu naszej działalności stanowi dla nas inspirację do przekazania Wam przyświecających nam wizji i celów.

 

Odwiedzając nas oddajecie się pod opiekę zespołu ludzi, którzy w Jarnołtówku, Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej oraz Spale swoim zaangażowaniem, umiejętnościami, doświadczeniem i życzliwością sprawią, że będziecie mogli się Państwo skoncentrować wyłącznie na realizacji celów stawianych sobie w podróży. Nie ma znaczenia, czy będą to błogie lenistwo, poszukiwanie wsparcia w problemach zdrowotnych czy też odnalezienie ostoi podczas służbowego wyjazdu, będziemy dla Was zauważalnym choć dyskretnym wsparciem. Ofertę naszą opieramy o przygotowane przez Nas obiekty, odnajdujące w nowych aranżacjach, bądź w prostocie i tradycji dotychczasowego przekazu swoje przeznaczenie, bycia dla Państwa miejscem, które zawsze chętnie odwiedzacie, z których zabieracie Państwo najwspanialsze wspomnienia, do których wreszcie chcecie powracać. Możliwość znalezienia się w centrum kolorowego i zawsze dynamicznego Zakopanego, nostalgicznej ale i eleganckiej Spały i to już po przekroczeniu progu są ważnymi atutami, którymi się szczycimy. Jednakże często chcecie Państwo doświadczać radości wywoływanej otoczeniem przyrody, pewnym dystansem od tempa codziennego życia. Wówczas przyjmiemy Was w Jarnołtówku i Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie zaoferujemy relaks jakiego oczekujecie od takich miejsc.

 

Nie ma możliwości przeżycia radości odpoczynku, ulgi rehabilitacji, koncentracji podczas konferencji czy ostatecznie relaksu przed kolejnym etapem działań zawodowych bez szansy na doświadczenie zjedzenia naszych doskonałych posiłków. Czy to myśliwska kuchnia Spały nawiązująca do tradycji Prezydentów II Rzeczypospolitej, czy odnajdujące się w korzeniach lokalnych przypraw i ziół potrawy i trunki czeskie z Gór Opawskich, czy też wreszcie szansa doświadczenia prawdziwej, opartej o najwyższej jakości smakołyki i produkty lokalne uczty z góralskiego jadła wszystkie nasze propozycje będą dla Was ważnym elementem podróży po miejscu w którym Państwo będziecie.

 

Jesteśmy bowiem dla Was, aby opowiedzieć właśnie historie, pasje, marzenia, miłość ludzi którzy tworzą DOMS i prosimy oddajcie nam także część swojego serca.

Zarząd

DOMS

Krzysztof Nowicki

Prezes

Prezes Zarządu DOMS Sp. z o. o. od stycznia 2020 r.
Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbył także studia podyplomowe w zakresie prawa spółek na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada tytuł zawodowy radcy prawnego.
Obecnie w trakcie realizacji programu Executive Master of Business Administration w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów.
Laureat nagrody MANAGER AWARD 2018
Był założycielem i wspólnikiem zarządzającym kancelarii specjalizującej się w obszarze prawa pracy, cywilnego i administracyjnego.
W roku 2010 został dyrektorem Departamentu Prawnego w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z siedzibą w Bełchatowie, a następnie Wiceprezesem Zarządu do spraw korporacyjnych i zarządzania majątkiem. Był Prezesem Zarządu GKS Bełchatów. Od roku 2016 był Prezesem Zarządu LOTOS Oil sp z o.o. W latach 2018 – 2020 dodatkowo pełnił funkcję Dyrektora do spraw korporacyjnych Grupy LOTOS S.A., Przewodniczącego Rady Nadzorczej LOTOS Asfalt, LOTOS Infrastruktura, RCEkoenergia. Pełni funkcje doradcze w istotnych projektach inwestycyjnych, a także w zakresie kształtowania organizacji.

Zespół

DOMS

Karolina Ryszka

Koordynator ds. marketingu / Koordynator ds.klienta grupowego

Koordynator ds. marketingu - kształtuje politykę i odpowiada za strategię marketingową Spółki. Obszar kompetencji Karoliny to także koordynacja zespołu pracowników dedykowanych do współpracy z klientem zorganizowanym we wszystkich naszych lokalizacjach w zakresie współpracy z biurami podróży, klientami grupowymi i instytucjonalnymi.

DOMS

Magdalena Pik

Marketing Manager ds. turnusów rehabilitacyjnych

Marketing Manager ds. turnusów rehabilitacyjnych, odpowiada za współpracę z podmiotami będącymi naszymi partnerami w realizacji turnusów. Jednocześnie jest ekspertem w obszarze wykorzystania doświadczeń Akademii Zdrowia DOMS do organizacji naszych własnych turnusów i pobytów leczniczych.

DOMS

Anna Sęk

Marketing Manager ds. klienta indywidualnego

Marketing Manager ds. klienta indywidualnego – Jest liderem naszego obszaru dedykowanego klientowi indywidualnemu. Tworzy relację z naszymi gośćmi wykorzystując współczesne techniki i narzędzia komunikacji.

O właścicielu

„Solidarność to jedność serc, umysłów i rąk zakorzenionych w ideałach, które są zdolne przemieniać świat na lepsze” ks. Jerzy Popiełuszko

„Solidarność” to największy związek zawodowy w Polsce. Powstała na bazie licznych komitetów strajkowych (w tym Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego w Gdańsku), które z czasem przekształciły się w komisje założycielskie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”. NSZZ „Solidarność” został zarejestrowany 10 listopada 1980 przez Sąd Wojewódzki w Warszawie. Od 2006 jest członkiem Międzynarodowej Konfederacji Związków Zawodowych. Od 2014 jej patronem jest błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko (dekret Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów z 25 sierpnia 2014).
Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą działalnością oraz historią działalności NSZZ „Solidarność” na stronie www.solidarnosc.org.pl