DOMS » DOMS
×

Spółka

Szanowni Goście

jako DOMS działamy od niedługiego czasu, ale już wiele lat  wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie w usługach turystycznych. Szansa jaką otrzymaliśmy przy rozpoczęciu naszej działalności stanowi dla nas inspirację i możliwość realizacji w dziedzinie, w której się spełniamy.

 

Odwiedzając nas oddajecie się pod opiekę zespołu ludzi, którzy w Jarnołtówku, Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej oraz Spale swoim zaangażowaniem, umiejętnościami, doświadczeniem i życzliwością sprawią, że będziecie mogli się Państwo skoncentrować wyłącznie na realizacji celów stawianych sobie w podróży. Nie ma znaczenia, czy będą to błogie lenistwo, poszukiwanie wsparcia w problemach zdrowotnych czy też odnalezienie ostoi podczas służbowego wyjazdu, będziemy dla Was zauważalnym choć dyskretnym wsparciem.

 

Ofertę naszą opieramy o przygotowane przez Nas obiekty, odnajdujące w nowych aranżacjach, bądź w prostocie i tradycji dotychczasowego przekazu swoje przeznaczenie, bycia dla Państwa miejscem, które zawsze chętnie odwiedzacie, z których zabieracie Państwo najwspanialsze wspomnienia, do których wreszcie chcecie powracać. Możliwość znalezienia się w centrum zawsze dynamicznego Zakopanego, nostalgicznej, ale i eleganckiej Spały i to już po przekroczeniu progu są ważnymi atutami, którymi się szczycimy. Jednakże często chcecie Państwo doświadczać radości wywoływanej otoczeniem przyrody, pewnym dystansem od tempa codziennego życia. Wówczas przyjmiemy Was w Jarnołtówku i Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie zaoferujemy relaks, jakiego oczekujecie od takich miejsc.

 

Nie ma możliwości przeżycia radości odpoczynku, ulgi rehabilitacji, koncentracji podczas konferencji czy ostatecznie relaksu przed kolejnym etapem działań zawodowych bez szansy na doświadczenie zjedzenia naszych doskonałych posiłków. Czy to myśliwska kuchnia Spały nawiązująca do tradycji Prezydentów II Rzeczypospolitej, czy odnajdujące się w korzeniach lokalnych przypraw i ziół potrawy i trunki czeskie z Gór Opawskich, czy też wreszcie szansa doświadczenia prawdziwej, opartej o najwyższej jakości smakołyki i produkty lokalne uczty z góralskiego jadła wszystkie nasze propozycje będą dla Was ważnym elementem podróży po miejscu w którym Państwo będziecie.

 

Jesteśmy dla Was

Zespół DOMS

O właścicielu

„Solidarność to jedność serc, umysłów i rąk zakorzenionych w ideałach, które są zdolne przemieniać świat na lepsze” ks. Jerzy Popiełuszko

„Solidarność” to największy związek zawodowy w Polsce. Powstała na bazie licznych komitetów strajkowych (w tym Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego w Gdańsku), które z czasem przekształciły się w komisje założycielskie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”. NSZZ „Solidarność” został zarejestrowany 10 listopada 1980 przez Sąd Wojewódzki w Warszawie. Od 2006 jest członkiem Międzynarodowej Konfederacji Związków Zawodowych. Od 2014 jej patronem jest błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko (dekret Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów z 25 sierpnia 2014).
Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą działalnością oraz historią działalności NSZZ „Solidarność” na stronie www.solidarnosc.org.pl