DOMS » Nasze obiekty
×

Nasze obiekty

Hyrny


ul. Piłsudskiego 20, 34-500 Zakopane

161 pokoi


Strona internetowa obiektu: https://hyrny.pl


Wpisany w historię zakopiańskiej turystyki ośrodek wczasowy. Dysponuje dobrą bazą noclegową, wyśmienitą kuchnią oraz strefą relaksu prowadzoną przez znakomitych rehabilitantów. Wyjątkowe położenie, ciekawa atmosfera miejsca w połączeniu z profesjonalizmem pracowników są gwarancją jakości miejsca.

Willa Sienkiewiczówka


ul. Zamoyskiego 21, 34-500 Zakopane

17 pokoi


Strona internetowa obiektu: https://willasienkiewiczowka.pl


Poszukując w Zakopanem wypoczynku, a jednocześnie chcąc mieć blisko do wszystkich atrakcji i szaleństw stolicy Tatr należy zatrzymać się w ośrodku Sienkiewiczówka. Znakomita lokalizacja w centrum miasta połączona z kameralną atmosferą tego obiektu tworzy niepowtarzalną szansę dla realizacji wszystkich planów naszych Gości.

Willa Hyrny


ul. Słoneczna 10 34-530 Bukowina Tatrzańska

13 pokoi


Strona internetowa obiektu: http://willahyrny.pl


Kameralny obiekt udostępniający swoim Gościom niepowtarzalną panoramę Tatr. Miejsce doskonałe dla rodzinnego odpoczynku, cechujące się wyjątkową atmosferą prawdziwej tradycji Podhala.

Ziemowit


Jarnołtówek 204, 48-267 Jarnołtówek

110 pokoi


Strona internetowa obiektu: https://osrodekziemowit.pl


Znajdujący się w otulinie Parku Krajobrazowego Gór Opawskich ośrodek Ziemowit jest doskonałym miejscem do odpoczynku, spotkań biznesowych czy rehabilitacji. To wyjątkowe miejsce cechujące się spokojem i pogodnością uzupełniliśmy o wygodną bazę noclegową, regionalną kuchnię i zespół ludzi mający zadbać o wygodę i zdrowie naszych gości.

Savoy / Żbik


ul. Mościckiego 19, 97-215 Spała

116 pokoi


Strona internetowa obiektu: https://savoy.com.pl


Obiekty kompleksu SAVOY – naznaczony historycznym przesłaniem teren cesarskiej i prezydenckiej Spały umożliwia odpoczynek od zgiełku i tempa codziennego życia. W atmosferę pragnienia relaksu doskonale wpisuję się kompleks obiektów DOMS. Savoy to cechujący się wysokim standardem ośrodek przeznaczony dla gości poszukujących kontaktu z korzeniami opowieści o naszej tożsamości. Ośrodek Lwów stanowi natomiast doskonałą bazę do zorganizowania wszelkich wydarzeń okolicznościowych, integracyjnych a nawet mogą być miejscem spotkań zgrupowań sportowców korzystających z infrastruktury regionu.