DOMS » Co nowego ?
×

Co nowego ?

#Odpowiedzialni #BezpieczniewDOMS

#Odpowiedzialni #BezpieczniewDOMS

02.12.2020

DOMS Sp. z o.o. w Zakopanem, z uwagi na stan epidemii COVID-19, informuje, iż:

1) Klient korzystający z obiektów DOMS w okresie epidemii COVID-19, jest zobowiązany przestrzegać zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa oraz wprowadzonych przez Zarząd DOMS,

2) z uwagi na wymogi wynikające z przepisów Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, warunkiem zakwaterowania w obiektach DOMS, będzie złożenie w dniu przyjazdu odpowiednio: dokumentu wystawionego przez pracodawcę lub polski związek sportowy lub podmiot wykonujący działalność leczniczą, albo pisemnego oświadczenia Klienta – potwierdzającego, iż:

  1. a) korzystanie z usług hotelarskich odbywa się w ramach podróży służbowej lub podróży wykonywanej w związku z czynnościami służbowymi lub zawodowymi, lub związanymi z wykonywaniem działalności gospodarczej, lub
  2. b) korzystający z usług hotelarskich jest zawodnikiem, w trakcie zgrupowań i/lub współzawodnictwa sportowego, lub
  3. c) korzystający z usług hotelarskich jest osobą wykonującą zawód medyczny, lub
  4. d) korzystający z usług hotelarskich jest pacjentem lub jego opiekunem i korzystanie ma na celu uzyskanie świadczenia opieki zdrowotnej.

Oświadczenia, o których mowa powyżej mogą podlegać weryfikacji, a złożenie nieprawdziwych oświadczeń może skutkować poniesieniem przez Klienta odpowiedzialności prawnej,

3) dostarczanie posiłków lub napojów może odbywać się wyłącznie do pokoi hotelowych, dla Gości hotelowych, których pobyt wynosi co najmniej jedną dobę,

 


Zmieniamy się dla Was

Zmieniamy się dla Was

24.11.2020

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż od 15.11.2020r. do 28.02.2021r. Ośrodek Konferencyjno Wypoczynkowy „ZIEMOWIT” zostaje zamknięty z powodu zaplanowanych na ten czas prac remontowych.

 

#zmieniamysiędlaWas


Bezpieczny i spokojny pobyt w Ośrodkach DOMS.

Bezpieczny i spokojny pobyt w Ośrodkach DOMS.

05.10.2020

#BezpieczniezDOMS

Bezpieczeństwo to standard w naszych Ośrodkach.

W nowej rzeczywistości dbamy o nie szczególnie, by zapewnić naszym Gościom komfortowy wypoczynek zgodny z zasadami bezpieczeństwa.

Zapoznaj się raz jeszcze z naszymi procedurami i poczuj się bezpiecznie.

http://Bezpieczeństwo to standard w naszych Ośrodkach. W nowej rzeczywistości dbamy o nie szczególnie, by zapewnić naszym Gościom komfortowy wypoczynek zgodny z zasadami bezpieczeństwa.

 

 


„To jest pozytywny szok” – Ewa Tomaszewska

„To jest pozytywny szok” – Ewa Tomaszewska

21.09.2020

„To jest pozytywny szok” – Ewa Tomaszewska

Ewa Tomaszewska – Legenda Solidarności, działaczka opozycji demokratycznej w PRL, posłanka na Sejm III i VIII kadencji, senator VI kadencji, od 2007 do 2009 deputowana do Parlamentu Europejskiego odwiedziła jedne z naszych ośrodków.

Rozmowa z legendą „Solidarności” o zmianach w Spale oraz ruchach pro – społecznych w Europie.

 

Pani Ewo, już kolejny raz gości Pani w Savoy-u w Spale. Jak postrzega Pani zmiany, które tu zaszły?

Bardzo wszystko się tu zmieniło. Jestem już kolejny raz w Savoy-u i teraz jest już zupełnie inny standard.

Pierwszy moment wejścia do Apartamentu Piłsudskiego, to był szok. Nie spodziewałam się takiego wysokiego standardu. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Są też świetne warunki na spotkania dzięki sali obrad.

Pani przyjazd do Savoya jest związany z Kongresem Sekretariatu Emerytów i Rencistów NSZZ „Solidarność”. Jak Postrzega Pani obecne działania związku zawodowego?

Działania „Solidarności” zawsze są dostosowuje do bieżącej sytuacji. Widzimy co w danym momencie dla ludzi jest ważne. Co nie znaczy, że wszystkie problemy są od razu załatwione.

W obecnym czasie jednym z największych problemów jest stosunek do praw pracowniczych i związkowych wśród pracodawców. Ciągle spotykamy się z usuwaniem z pracy osób, które chcą założyć związek zawodowy, które chcą bronić praw pracowników.

Bardzo bolesne jest to, że jak są łamane prawa pracowników, to mało kto to dostrzega. Teraz jest trochę lepiej, ale jeszcze niewystarczająco.

Ostatnio bardzo głośnio mówi się o Białorusi oraz organizowanych tam protestach. Czy tamte masowe protesty są podobne do tego, co działo się 40 lat temu w Polsce?

Jest coś, co bardzo łączy aktywność ludzi „Solidarności” i tego co się działo w sierpniu ’80 – tego roku oraz później z tym co teraz dzieje się na Białorusi.

Proszę popatrzeć jak wyglądają różne ruchy pro-społeczne. We Francji poza ruchami żółtych kamizelek odbywają się protesty, które poznajemy po wybijaniu szyb, po podpalaniu samochodów i rabowaniu sklepów. U nas tego nie było. U nas była odpowiedzialność za swój zakład pracy i działalność o charakterze pokojowym. Nie było agresji ze strony uczestników protestu. Nie było niszczenia zakładu, czy dóbr innych osób. Na Białorusi teraz jest to samo. Protesty mają charakter pokojowy. To łączy te oba wydarzenia i myślę, że jest to dobry prognostyk dla Białorusi. Powinniśmy to wspierać.


Zmieniamy się dla Was

Zmieniamy się dla Was

17.09.2020

Zapraszamy do Ośrodka Konferencyjno – Wypoczynkowego „SAVOY”

Odwiedź nas i zobacz jak zmieniamy się dla Was!

Już dziś skorzystaj z oferty specjalnej i dokonaj rezerwacji.

DZIAŁ REZERWACJI

  • +48 12 312 17 00
  • oferty@doms.com.pl

Zapraszamy!

„SAVOY”

ul.Mościckiego 19

97-215 Spała

https://savoy.com.pl/


Infolinia DOMS – Zapraszamy do Kontaktu

Infolinia DOMS – Zapraszamy do Kontaktu

17.09.2020

Infolinia DOMS – aby proces rezerwacji był krótki i przyjemny.

Szanowni Państwo,

Otworzyliśmy dla Was Infolinie dzięki której uzyskacie pełen dostęp do informacji o naszych Ośrodkach, cenach, ofertach, a także dokonacie pełnej rezerwacji.

Na Infolinii mogą Państwo dokonać rezerwacji w każdym z naszym obiektów:

Infolinia czynna:

Poniedziałek – Piątek:

8:00 – 20:00

Sobota – Niedziela

9:00 – 17:00

DZIAŁ REZERWACJI

  • +48 18 201 27 63
  • rezerwacja@doms.com.pl

Zapraszamy do kontaktu!


200 zł na urlop w DOMS

200 zł na urlop w DOMS

11.06.2020

Każdy członek NSZZ „Solidarność” otrzymuje bon o wartości 200 zł do wykorzystania na wypoczynek w Zakopanem, Jarnołtówku lub w Spale.

Od 1 sierpnia 2020 do 31 lipca 2021 r. każdy obecny członek „Solidarności” oraz osoby, które zdecydują się zapisać do związku w trakcie trwania akcji otrzymają bon o wartości 200 zł na wypoczynek w ośrodkach wczasowych należących do Doms Sp. z o.o.

Bony o łącznej wartości przekraczającej 140 mln zł dystrybuowane będą poprzez regiony NSZZ „Solidarność”.

Bony można wykorzystać na nocleg wraz z wyżywieniem oraz zabiegi w Centrach Odnowy Biologicznej w: